Dagen van de Vrijmetselarij 2023 op 9 en 10 september
De Dagen van de Vrijmetselarij vinden jaarlijks gecombineerd plaats met de Open Monumentendagen in het tweede weekend van september. Dat is dit jaar dus op zaterdag 9 en zondag 10 september. Het thema is ‘Levend erfgoed’, een thema dat goed past bij de vrijmetselarij. Wij komen uit een oude traditie, maar staan actief midden in deze tijd.
Wat gebeurt er achter de deuren van de vaak fraaie, historische logegebouwen? Bij veel van die gebouwen zwaaien tijdens de Dagen van de Vrijmetselarij de deuren wijd open. U ziet dan ook dat, ondanks de eeuwenoude traditie, de vrijmetselarij in Nederland een moderne vereniging is, een bron voor inspiratie.
De vrijmetselarij kent geen leerstellingen, stimuleert verdraagzaamheid en streeft naar onderlinge harmonie. Wij zoeken naar wat mensen verbindt en proberen weg te nemen wat verdeelt. Kom en neem gerust iemand mee.
Mocht u niet in staat zijn om te komen in september, vraag dan om een uitnodiging voor de lezingen die er regelmatig zijn in onze loge. Een lijst met open avonden staat op deze site https://www.vrijmetselarij.nl/Open-dagen-avonden, net als op Facebook: https://www.facebook.com/Grootoosten/events/