nl-NLen-GB
  • Vrijmetselarij bijeenkomst

Event date: 30-9-2025 20:00 - 22:00 Export event
Deventer, di. 30 sept: Vrijmetselarij, wat is dat?

Deventer, di. 30 sept: Vrijmetselarij, wat is dat?

Op dinsdag 30 september organiseert de Deventer Vrijmetselaarsloge Le Préjugé Vaincu een open avond voor iedereen die meer te weten wil komen over de vrijmetselarij in opvolging van de Open Monumentendagen.

Niet iedereen weet wat de Vrijmetselarij is, waar deze voor staat — en zelfs als je de Vrijmetselarij kent van naam — dan laat de inhoud zich vaak raden. Onbekend maakt voor buitenstaanders ook vaak onbemind, daarom vinden we het belangrijk om onze deuren te openen voor een groter publiek zodat ook niet-leden een beter beeld kunnen vormen bij de Vrijmetselarij.

Voor wie?
Deze avond is voor iedereen die geïnteresseerd is in de Vrijmetselarij en er meer over te weten wil komen; gewoon uit nieuwsgierigheid of om te ontdekken of de vrijmetselarij bij je zou kunnen passen. Tijdens de avond ontmoet je leden van de vereniging, kun je vragen stellen en krijg je een rondleiding door ons logegebouw. Enkele van onze leden zullen kort iets vertellen over hun eigen ervaringen en we sluiten de avond af met een gezellige borrel!

Aanmelden: leprejugevaincu.nl/contact
dinsdag 30 september; 20 uur; deur open 19:30
Rijkmanstraat 10, 7411 GB Deventer

toegankelijk voor zowel mannen als vrouwen
Het pand is rolstoelvriendelijk.
Kijk ook eens op: https://leprejugevaincu.nl/agenda/open-avond-voor-belangstellende/230

 
 

 

Print

Theme picker

Brochure over vrijmetselarij

Brochure over vrijmetselarij

Tijdschrift Augustus 2024

Tijdschrift Augustus 2024

Tijdschrift Augustus 2023

Tijdschrift Augustus 2023

Tijdschrift Augustus 2022

Tijdschrift Augustus 2022

Tijdschrift Augustus 2021

Tijdschrift Augustus 2021

Tijdschrift Augustus 2020

Tijdschrift Augustus 2020

Tijdschrift Augustus 2019

Tijdschrift Augustus 2019

Speciale uitgave

Speciale uitgave

300 jaar Vrijmetselarij

300 jaar Vrijmetselarij